10:04:01
ОЛИМПИЙСКАЯ БРОНЗА РУБЕНИСА (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Rubeņa olimpiskā bronza
AFP/Scanpix AFP/Scanpix AFP/Scanpix

Svētdien, 12.februārī Turīnā noslēdzās olimpiskais turnīrs kamaniņu sportā vīriešiem. Latvijas sportists Mārtiņš Rubenis ar rezultātu 3 minūtes 26.445 sekundes ierindojās trešajā vietā, izcīnot Latvijai bronzas medaļu, kas ir pirmā Latvijas medaļa Ziemas olimpiskajās spēlēs kā neatkarīgai valstij. Foto galerija Olimpisko zelta medaļu, uzrādot rezultātu 3 minūtes 26.088 sekundes, izcīnīja itālietis Armins Cīglers, otro vietu ieņēma un sudraba medaļu izcīnīja Krievijas kamaniņbraucējs Alberts Demčenko (3:26.198).

Ceturtajā vietā palika amerikānis Tonijs Benšofs (3:26.598), piektajā vietā vēcietis Davids Mellers (3:26.711), savukārt sestajā vietā ierindojās Jans Eihorns (3:26.743).

AFP/Scanpix
Leģendārais vācietis Georgs Hakls ieņēma tikai septīto vietu, uzrādot rezultātu 3 minūtes 26.919 sekundes.
Kaspars Dumpis Turīnas olimpisko spēļu kamaniņbraukšanas sacensībās finišēja 17.vietā (3:29.288), savukārt Guntis Rēķis - 21.vietā (3:30.156).

Pirmais trīs braucienu summā ar rezultātu 2 minūtes 34.562 sekundes ir itālietis Armins Cīglers, savukārt otrais - krievs Alberts Demčenko (2:34.562).

Ceturtajā vietā pēc trim braucieniem ir Rubeņa sīvākais konkurents šajās sacensībās, amerikānis Tonijs Benšofs (2:35.039). Vēl teorētiski cīņā par medaļām var iesiatīties vācieši Jans Eihorns (5.vieta, 2:35.228) un vecmeistars Georgs Hakls (6.vieta, 2:35.245).

Kaspars Dumpis pēc trešā brauciena ieņem 18.vietu (2:36.886), savukārt Guntis Rēķis - 20.vietu (2:37.414).

Sestdien aizvadīto divu braucienu summā labākais rezultāts - 1:43.132, bija itālietim Arminam Cīgleram, otrais divu braucienu summā bija krievs Alberts Demčenko (1:43.290), savukārt trešais bija amerikānis Tonijs Benšofs (1:43.365). Leģendārais vācietis Georgs Hakls otrajā braucienā uzrādīja sesto laiku, kas divu baucienu summā deva piekto vietu (1:43.439). Latvijas kamaniņbraucējs Kaspars Dumpis divu braucienu summā ieņēma 17.vietu (1:44.495), savukārt Guntis Rēķis - 21.vietu (1:45.107). Pirmajā braucienā ātrākais bija itālietis Armins Cīglers, kas trasi veica 51,718 sekundēs, otrais pēc pirmā brauciena bija Krievijas kamaniņbraucējs Alberts Demčenko (51.747), savukārt trešais - vācietis Georgs Hakls (51.856). Ceturtajā vietā pēc pirmā brauciena ar rezultātu 51.907 sekundes bija amerikānis Tonijs Benšofs.

Latvijas kamaniņbraucējs Kaspars Dumpis pēc pirmā brauciena ar rezultātu 52,432 sekundes brauciena ierindojās 16.vietā, savukārt Guntis Rēķis - 21.vietā (52.769).

Просмотров: 911 | Добавил: Rix | Рейтинг: 0.0/0